1. Külalismaja (13 in) Kodulehe tegemine – Combipact

Külalismajas on suur puhkeruum, milles on kaminahi, puupliit, nahkdiivan, audio-videotehnika, 42” LCD- televiisor, laud, millest saab katet maha võttes snuukerilaud ning laes ventilaator, aknaid täis otsaseinast avaneb kena vaade krundil asuvale tiigile, milles on hea end pärast sauna jahutada. Kööginurgas on olemas kõik vajalik toidu valmistamiseks ja söömiseks: nõud, külmik, elektripliit ning gaasi- ja elektrigrill. Lõbusaid tunde saab veeta piljardit mängides. Puhkeruumist pääseb läbi klaasukse elektri- ja infrapunasauna, mille lavale mahub 2–3 inimest, pesumasina ja kraanikausiga pesuruumi ning WC-sse.

Keskmine ruumikolmandik on katuseni avatud. Toa nurgast viib „laevatrepp” teisele korrusele, mille otstes on 13 magamiskohta: ühes otsas neli ning teises üks 160 cm laiune ja kaks 200 cm laiust madratsit. Katuseakendega magalaid ühendab kettidel rippuv sild. Magada tuleb justkui ühes ruumis, aga kui seltskond koosneb oma inimestest, pole sellest lugu. Maja rentinud külalised on väga rahule jäänud.

Ettemaks on 50% ja suuremate ürituste korral võtame ka tagatisraha 200€

Maja rendi hind on 350 eur + käibemaks 20%

2. Seminarihoone (10 in)

Vanadest palkidest ehitatud hoone esimesel korrusel on umbes 100 ruutmeetri suurune saal, milles on seminaride, sünnipäevade, kokkutulekute jms korraldamiseks kohta ca 60-le inimesele. Saalis on kamin ning seminarideks vajalik tehnika: dataprojektor, ekraan, WiFi, 42” televiisor ja muusikakeskus. Kamina kõrval on väike kööginurk, kus saab teha kohvi ja teed ning kus on olemas mikrolaineahi, elektripliit ja nõudepesumasin. Toidunõusid on 60-le inimesele. Esimesel korrusel on ka invanõuetele vastav WC. Õhk-õhk-soojuspumpadega köetaval saalil on nõuetekohane ventilatsioonisüsteem.

Teisel korrusel on neli tuba, WC ja lahtine, laua ja pinkidega rõdu. Kaks tuba on kahe meetri laiuse voodi ning omaette tualettruumi ja dušikabiiniga sviidid, millesse mahub ka lisamadrats ja kaasatoodud lapsevoodi. Ülejäänud kahes on kummaski kolm 90 cm laiust voodit. Koridorist pääseb rõdule, mille all on puupliidi ja praeahju ning gaasigrilliga väliköök.

Ettemaks on 50% ja suuremate ürituste korral võtame ka tagatisraha 200€

Maja rendihind on 360 eur + käibemaks 20%

3. Ratastel matkavagun (4 in)

Luksuslikum alternatiiv telkimisele. Mahutab neli inimest.

Vaguni rendihind on 150 eur + käibemaks 20%