Vanadest palkidest ehitatud hoone esimesel korrusel on umbes 100 ruutmeetri suurune saal, milles on seminaride, sünnipäevade, kokkutulekute jms korraldamiseks kohta ca 60-le inimesele. Saalis on kamin ning seminarideks vajalik tehnika: dataprojektor, ekraan, WiFi, 42” televiisor ja muusikakeskus. Kamina kõrval on väike kööginurk, milles saab teha kohvi ja teed ning kus on olemas mikrolaineahi, elektripliit ja nõudepesumasin. Toidunõusid on 60-le inimesele. Esimesel korrusel on ka invanõuetele vastav WC. Õhk-õhk-soojuspumpadega köetaval saalil on nõuetekohane ventilatsioonisüsteem.

Teisel korrusel on neli tuba, WC ja lahtine, laua ja pinkidega rõdu. Kaks tuba on kahe meetri laiuse voodi ning omaette tualettruumi ja dušikabiiniga sviidid, millesse mahub ka lisamadrats ja kaasatoodud lapsevoodi. Ülejäänud kahes on kummaski kolm 90 cm laiust voodit. Koridorist pääseb rõdule, mille all on puupliidi ja praeahju ning gaasigrilliga väliköök.

Hinnad

10 voodikohta

Kogu maja rent (kuni 10-le inimesele) 360 € ööpäevas.

Seminariruumi rent (koos kõige vajalikuga: Internetiühendus, dataprojektor, ekraan, televiisor, muusikakeskus, toidunõud; ruumi 60-le inimesele) – hind kokkuleppel.

Hindadele lisandub käibemaks 20%!